Ana sayfa

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

Çin Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Geçtiğimiz 2 yıldır Ritian şirketi ile çalışıyoruz, Her zaman tüm koruma gereksinimlerine cevap veriyorlar ve çalışan bir çözüm sağlıyorlar.Koruma filmleri iyi, hepsi mükemmel.

—— Daniel M

Onlarla Kanton Fuarı'nda tanıştım ve 2015 yılında fabrikalarını ziyaret ettim, gerçekten profesyonel koruyucu film üreticisi.

—— Khaled Mavunkal

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : Ritian
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 7,000,000-8,800,000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 50% - 60%

Since our establishment in 2005, Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd have been manufacturing protection film solutions for industries across the board. 2005 yılında kuruluşumuzdan bu yana, Shenzhen Ritian Technology Co, Ltd yönetim kurulu genelinde endüstriler için koruma filmi çözümleri üretmekteyiz. Specializing in a vast array of surface protection film for a multitude of purposes, we have been providing cost-effective, reliable products for decades. Çok çeşitli amaçlar için geniş bir yüzey koruma filmi yelpazesinde uzmanlaşarak, onlarca yıldır uygun maliyetli, güvenilir ürünler sunuyoruz.

 

Çin, Shenzhen'deki 108.000ft üretim tesisimizde oluşturulan koruma filmlerimiz, inşaat, otomotiv, Alüminyum Profiller, Boyalı Metaller, Plastik Levhalar, Ev Aletleri ve Elektronik cihazlar dahil olmak üzere çok çeşitli kullanımlara uygulanabilir. .

 

Şirket içinde üretilen ürün seçimimizin% 100'üyle, satın alma işleminizin, kapsamlı bir deneyim geçmişine sahip bir şirket tarafından titizlikle üretilen yüksek kalitede olacağından emin olabilirsiniz.

 

Kuruluşundan bu yana, yüzey koruma filmleri endüstrisine odaklanmaya karar verdik ve sektördeki değişimlere ve taleplere ayak uydurmaya çalıştık.

 

Offering custom and bespoke orders, we can adapt our protection film parameters to a specific characteristics-thickness, width, adhesion suitable for your business or special need. Özel ve ısmarlama siparişler sunarak, koruma filmi parametrelerimizi işinize veya özel ihtiyaçlarınıza uygun belirli bir karakteristik kalınlığa, genişliğe, yapışmaya uyarlayabiliriz. As one of the leading protection film manufacturers in China, we consistently strive to offer unmatched customer service and ease of purchase, with most of our products available online – and the option to order custom protection films through our contact us. Çin'in önde gelen koruma filmi üreticilerinden biri olarak, çevrimiçi olarak bulunan ürünlerimizin çoğuyla ve bizimle iletişime geçerek özel koruma filmleri sipariş etme seçeneği ile benzersiz müşteri hizmetleri ve satın alma kolaylığı sunmak için sürekli çalışıyoruz.

 

Çin Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leo

Tel: 008615112649463

Faks: +86-755-84080327

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)