Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
iyi kalite Alüminyum Koruyucu Film satış için
iyi kalite Alüminyum Koruyucu Film satış için
Son 2 yıldır Ritian firması ile çalışıyoruz, Her zaman tüm koruma gereksinimlerine cevap veriyorlar ve işe yarayan bir çözüm sunuyorlar. Koruma filmleri mükemmel, hepsi mükemmel.

—— Daniel M

Onlarla Canton Fuarı'nda tanıştım ve 2015'te fabrikalarını ziyaret ettim, gerçekten koruyucu film üreticisidir. Fiyatları, rekabetçi bir şekilde, tedarikçiler olarak kullanıldığından beri önemli tasarruflar yapmamıza yardımcı olan rekabetçi fiyatlardır. Onları tavsiye ederim.

—— Khaled Mavunkal

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.
Factory Office Production line Warehouse

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : Ritian
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 7,000,000-8,800,000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 50% - 60%
RITIAN, yüzey koruma filmleri - PE koruma filmi, PET koruma filmi, Anti-statik koruma filmi, Otomotiv boya koruma filmi, inşaat malzemesi koruma filmi ve diğer ilişkili ürünlere üreticiler, imalatçılar, montajcılar, satıcılar ve müteahhitler üretiminde uzmanlaşmıştır .

Sektörde 14 yılı aşkın bir deneyime sahibiz, OEM ve ODM ve özel ve ısmarlama siparişler kabul edilebilir. Koruma filmi parametrelerimizi işinize veya özel ihtiyacınıza uygun özel özelliklere uyarlayabiliriz.

Satış Öncesi servis: Size çalışan uygun koruma filmlerini sunmak için yeterli bilgiyi toplayın; bu bilgiler şunları içerir: Hangi yüzey yüzeyleri? renk, koruma filminin kalınlığı, baskı logosu gerek veya gerek yok, her rulo boyutu, iç veya dış mekan kullanımı için ...

Satış sonrası servis: Ürünler için her ayrıntıyı takip edin, üretim programına ve kalitesine odaklanın ve kargo sevkiyatı için önceden rezervasyon yaptırın.

Satış sonrası servis: Gönderiyi takip edin ve ürünün kullanımını takip edin. Herhangi bir soru ve yüzey koruyucu film için şikayet durumunda, iyi bir çözüm çalışın.

Sorusu olan ?

Lütfen sales01@ritiantech.com adresinden bizimle iletişime geçin; size işe yarayan ısmarlama bir çözüm sunmaktan memnuniyet duyarız.

İletişim bilgileri
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leo

Tel: 008615112649463

Faks: +86-755-84080327

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)