Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

iyi kalite Alüminyum Koruyucu Film satış için
iyi kalite Alüminyum Koruyucu Film satış için
Son 2 yıldır Ritian firması ile çalışıyoruz, Her zaman tüm koruma gereksinimlerine cevap veriyorlar ve işe yarayan bir çözüm sunuyorlar. Koruma filmleri mükemmel, hepsi mükemmel.

—— Daniel M

Onlarla Canton Fuarı'nda tanıştım ve 2015'te fabrikalarını ziyaret ettim, gerçekten koruyucu film üreticisidir. Fiyatları, rekabetçi bir şekilde, tedarikçiler olarak kullanıldığından beri önemli tasarruflar yapmamıza yardımcı olan rekabetçi fiyatlardır. Onları tavsiye ederim.

—— Khaled Mavunkal

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.
Factory Office Production line Warehouse

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : Ritian
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 7,000,000-8,800,000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 50% - 60%
2005 yılında kuruluşumuzdan beri, Shenzhen Ritian Technology Co, Ltd, endüstriler için pano genelinde koruyucu film çözümleri üretmektedir. Çok çeşitli yüzey koruma filmlerinde uzmanlaşmış, yıllardır uygun maliyetli, güvenilir ürünler sunmaktayız.

Çin, Shenzhen'deki 108.000 ft üretim tesisimizde üretilen koruma filmlerimiz, inşaat, otomotiv, Alüminyum Profiller, Boyalı Metaller, Plastik Levhalar, Ev Aletleri ve Elektronik cihazlar dahil olmak üzere birçok kullanım alanına uygundur .

Yerinde üretilen ürün seçimimizin% 100'üyle, satın alımınızın yüksek kalitede olacağından ve kapsamlı bir deneyime sahip bir şirket tarafından titizlikle üretildiğinden emin olabilirsiniz.

Kuruluşundan bu yana, yüzey koruyucu film endüstrisine odaklanmaya karar verdik ve sektördeki değişimlere ve taleplere ayak uydurmaya gayret gösterdik.

Özel ve ısmarlama siparişler sunarak, koruma filmi parametrelerimizi işinize veya özel ihtiyacınıza uygun özel bir kalınlık, genişlik, yapıştırma özelliklerine uyarlayabiliriz. Çin'in önde gelen koruma filmi üreticilerinden biri olarak, ürünlerimizin çoğunu çevrimiçi olarak sunabilmek için benzersiz müşteri hizmetleri ve satın alma kolaylığı sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz - ve bizimle iletişime geçerek özel koruma filmleri sipariş etme seçeneği.

İletişim bilgileri
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leo

Tel: 008615112649463

Faks: +86-755-84080327

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)